Aktualności‎ > ‎

Klasa 3c Park Rozrywki Zieleniewo

opublikowane: 6 cze 2021, 12:23 przez Jarosław Lipiński   [ zaktualizowane 6 cze 2021, 12:25 ]

Dnia 2 czerwca 2021 roku nasza klasa 3 c wybrała się na autokarową wycieczkę do "Parku Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo".

Po dotarciu na miejsce, na parkingu klasę przywitała pani przewodnik ubrana w strój kowboja. Zapoznała grupę z tym, co przed nami w parku, następnie oprowadzała nas po całym terenie. A czekała na nas niezliczona ilość atrakcji, niespodzianek. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy świetnie się bawili i mieli niezapomniane przeżycia w krainach tematycznych.

Sporo czasu spędziliśmy w "Wiosce Indiańskiej". Tu odbywało się strzelanie z łuku, kluczyliśmy w "Labiryncie Szoszonów", wędrowaliśmy po    "Mrowisku".

 W "Western City" najwięcej wrażeń było na grzbiecie "BYKA RODEO". Przejażdżka na koniu, karuzela z motorami też były super. 

 W "Lunaparku" -najpierw autodrom, potem cieszyliśmy się w beczce śmiechu. Rower na linie dostarczał dużo emocji, wyzwolił w nas adrenalinę.

 " Motopark" to kolejne miejsce rozrywki.  Quady, beczkowóz, jazda po wybojach wozem terenowym, ale wspomnienia...

A co jeszcze? 

"Miasteczko ruchu drogowego" z elektrycznymi hulajnogami, 

"Mini-ZOO."  W stadninie koni - przejażdżka na koniu.

Nie zabrakło kiełbasek, by zaspokoić nasz apetyt po zabawie.

Na koniec w mniejszych grupach mogliśmy do woli korzystać ze wszystkich oferowanych nam atrakcji.

 Było super, wspaniale!!!

  Szkoda, że to nasza ostatnia wycieczka na poziomie edukacji wczesnoszkolnej.  Czas szybko płynie, od września zaczynamy klasę czwartą.


Comments