Aktualności‎ > ‎

KONKURS NA „NAJLEPSZĄ KLASĘ W CZYTELNICTWIE” I „NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA”

opublikowane: 6 cze 2019, 05:12 przez Błaż Sebastian

W klasach 1- 4 został rozstrzygnięty konkurs na „Najlepszą klasę w czytelnictwie” i „Najlepszego czytelnika”. Ogłoszenie wyników nastąpiło 4 czerwca. Najlepszą klasą w czytelnictwie na poziomie klas 1- 3 została klasa 2 c.

     Na poziomie klas 4 najwięcej książek przeczytali uczniowie z 4 e.

Na sukces uczniowie z klasy 4 e pracowali przez cały rok szkolny wspólnie z p. Edytą Ścisłowską – Farkas, która realizowała założenia programu promującego czytelnictwo i bibliotekę w SP 1 „Polubić czytanie” i raz w tygodniu wspólnie z dziećmi przychodziła do biblioteki, gdzie uczniowie wypożyczali książki, a na j. polskim odbywało się głośne czytanie fragmentów z wybranych przez dzieci książek.

  Za współpracę dziękujemy.

                            Najlepsze czytelniczki


Anna Dydo – poziom klas 1 – 3

Klaudia Bukowska – poziom klas 4

 

                     KOŁO PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI


Uczennice z klasy 4 b i 4 e – Klaudia Bukowska , Magdalena Czepik, Martyna Kalinowska, Sonia Lewczuk, Hanna Owczarek, Małgorzata Dąbrowska, Nadia Gembicka i Julia Grosicka aktywnie działały przez cały rok szkolny w Aktywie Bibliotecznym oraz należały do Koła Przyjaciół Biblioteki.

  W nagrodę aktywistki i najlepsze czytelniczki otrzymały dyplomy i książki.  Nagrodzone klasy do dyplomów miały dołączony słodki poczęstunek.

 Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun KP B – Marzena Stępień.

Comments