Aktualności‎ > ‎

Międzyszkolne Zawody w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

opublikowane: 25 maj 2017, 03:36 przez Błaż Sebastian   [ zaktualizowane 25 maj 2017, 03:44 ]

Dnia 22.05.2017 r. w Świnoujściu odbyły się Międzyszkolne Zawody w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym. Każdy z zawodników musiał zmierzyć się z następującymi konkurencjami: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 600 m (dziewczynki)/1000 m (chłopcy). Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły wykazali się doskonałym przygotowaniem sportowym i zajęli wysokie miejsca :)

Chłopcy w składzie: Dziuba Roman,Nowak Damian, Solawa Jakub, Urbaniak Igor, Wojtkiewicz Olaf, Zaleski Wiktor zajęli 1 miejsce (1023 pkt), II miejsce (900 pkt) SP nr 6, III miejsce (792 pkt) SP nr 4.

Dziewczyny z kolei w składzie: Bzdawka Weronika, Janik Zuzanna, Jon Roksana, Koss Natalia, Kozioł Julia, Kurek Zuzanna, Skórka Magdalena, Stryczyńska Hanna uplasowały się na  miejscu 2 (999 pkt), I miejsce (1171 pkt) SP nr 6, III miejsce (734 pkt) SP nr 4.

W punktacji indywidualnej wśród chłopców Wiktor Zaleski z ilością 298 pkt zajął miejsce I, Jakub Solawa (214 pkt) miejsce II, a wśród dziewcząt Zuzanna Kurek (253 pkt) miejsce III.

Reprezentacji szkoły gratulujemy, a chłopcom życzymy powodzenia w kolejnym szczeblu zmagań, czyli w Finale Wojewódzkim!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego: Agnieszka Sobczyk, Andrzej Skonieczny