Aktualności‎ > ‎

Wyniki konkursów 2017

opublikowane: 26 paź 2017, 07:09 przez Jarosław Lipiński   [ zaktualizowane 26 paź 2017, 07:10 ]
Drugi etap Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 20.11.2017 o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w budynku B przy ulicy W. Witosa 12 w Świnoujściu w sali konferencyjnej
Do konkursu zakwalifikowali się:
LPNazwiskoImięSzkoła
1MasłowskiPiotrSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
2RożniatowskaJulia AmeliaSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
3JarnutowskaMartynaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
4StępniewskiMichał MateuszSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
5KozłowskaNataliaSzkoła Podstawowa nr 4
6KowalewskiJakub MichałSzkoła Podstawowa nr 4
7ŁuczakAleksandra MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
8LewandowskaMilenaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Drugi etap Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 21.11.2017 o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w budynku B przy ulicy W. Witosa 12 w Świnoujściu w sali konferencyjnej
Do konkursu zakwalifikowali się:
LPNazwiskoImięSzkoła
1LisiakKacper MarcinSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
2GonciarzDominikSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
3NicowskaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
4KozłowskaBarbaraSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
5StasiakSzymon AleksanderSzkoła Podstawowa nr 4
6OsewskaJulita AdrianaSzkoła Podstawowa nr 4
7JonRoksana PaulinaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
8SzewczykBrunoSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
9NalichowskaGabrielaSpołeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
Drugi etap Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 22.11.2017 o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w budynku B przy ulicy W. Witosa 12 w Świnoujściu w sali konferencyjnej
Do konkursu zakwalifikowali się:
LPNazwiskoImięSzkoła
1GałdaJaromir MichałSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
2MasłowskiPiotrSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
3KluczyńskiKacperSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
4SuskaJagodaSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
5TańskiSzymon TadeuszSzkoła Podstawowa nr 4
6ChudzińskaAleksndraSzkoła Podstawowa nr 4
7DudkaGabrielaSzkoła Podstawowa nr 4
8KowalewskiJakub MichałSzkoła Podstawowa nr 4
9NicowskaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
10StefańskaSaraSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
11KaletaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
12PocałuńskiJakub AleksanderSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
13AntczakAlanSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
14PalusNatalia WeronikaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
15PadykułaMichał AndrzejSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
16TomaszczukDawidSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
17LechAleksandraSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
18PrzychodzieńNatalia EmiliaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
19ŚwiętoniowskaAmelia OliwiaSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
20SzewczykBrunoSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
21JanikZuzannaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
22SzczepanowskaMagdalena AnnaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
23ZmysłowskaPatrycja WiolettaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
24PuchałaRafał ArturSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
25SmagaZofia AnnaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
26KoziołJuliaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
27LewandowskaMilenaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
28WasilewskaHanna IrenaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
29RygielAntoniSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
30ZielińskiMateuszSpołeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
31AgacińskiMarcel BernardSpołeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
Drugi etap Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 23.11.2017 o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w budynku B przy ulicy W. Witosa 12 w Świnoujściu w sali konferencyjnej
Do konkursu zakwalifikowali się:
LPNazwiskoImięSzkoła
1ZdybelElżbietaSpołeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
2GogolaMichelle DoreenSpołeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
3GałdaJaromir MichałSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
4SajkoMartynaSzkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
5JonRoksana PaulinaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
6StefańskiWiktoria LauraSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
7OsewskaJulita AdrianaSzkoła Podstawowa nr 4
8StasiakSzymonSzkoła Podstawowa nr 4
9MartellockMatti CasperSzkoła Podstawowa nr 6 imienia Mieszka I
Comments