Aktualności‎ > ‎

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i fotograficznego

opublikowane: 11 gru 2020, 02:29 przez Jarosław Lipiński   [ zaktualizowane 11 gru 2020, 02:30 ]

16 listopada 2020 r. rozstrzygnięto wojewódzki konkurs plastyczny: „Pokażę Wam jak zdrowo o siebie dbam!”- dla uczniów szkół podstawowych klas 1-4 oraz wojewódzki konkurs fotograficzny: „Pokażę Wam jak zdrowo o siebie dbam!”- dla uczniów szkół podstawowych klas 5-8.

Wpłynęło 180 prac ze szkół podstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego, w tym 146 prac na konkurs plastyczny i 34 prace na konkurs fotograficzny. 3 prace nie spełniły wymagań formalnych, gdyż zostały nadesłane po terminie.

Komisja konkursowa w składzie:
Przewodnicząca:
Pani Justyna Borzym - Dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej.

Członkowie komisji:
Pani Justyna Łyjak – Z-ca Dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej,
Pani Żaneta Bogdańska - Pakuła – główny specjalista w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej,
Pani Anna Lepak – inspektor wojewódzki w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej,
Pani Kinga Kropielnicka – Dybowska – inspektor wojewódzki w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej,
po zapoznaniu się z pracami nagrodziła następujących uczniów:
 

Lista laureatów konkursu:

- plastycznego:

I miejsce: Miłosz Nowaczyk z kl. 2 SP nr 11 w Stargardzie,
II miejsce: Jakub Abramowicz z kl. 4 SP nr 4 w Kołobrzegu,
III miejsce: Aleksandra Żyguła z kl. 4 SP w Mielęcinie.
 

- fotograficznego:

I miejsce: Katarzyna Paluch z kl. 7 SP w Mierzynie,
II miejsce: Natalia Penier z kl. 5 SP nr 1 w Świnoujściu,
III miejsce: Gabriela Kuźmińska z kl.6 SP nr 1 w Choszcznie.
 

Ponadto przyznano 15 wyróżnień w 2 konkursach:

- plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas 1-4:

1. Aleksandra Januszonek z kl. 3 SP nr 2 w Nowogardzie
2. Mikołaj Cydzik z kl. 1 SP nr 2 w Nowogardzie
3. Szymon Róg z kl. 1 SP nr 2 w Nowogardzie
4. Adrian Proskurnicki z kl. 1 SP nr 2 w Nowogardzie
5. Adam Godoń z kl. 2 SP nr 2 w Drawsku Pomorskim
6. Laila Darabasz z kl. 2 SP w Ustroniu Morskim
7. Hanna Stachura z kl. 3 SP w Trzcińsku- Zdroju
8. Marcel Piskor z kl. 1 SP 2 w Świdwinie
9. Hanna Tobaszewska z kl. 3 SP 2 w Świdwinie
10. Nataniel Kranc z kl. 4 SP w Kaliszu Pomorskim.

- fotograficznym dla uczniów szkół podstawowych klas 5-8:

1. Alicja Świątek z kl. 6 SP w Mierzynie
2. Maja Lisiecka z kl. 6 SP w Mierzynie
3. Kacper Stępień z kl.8 SP 46 w Szczecinie
4. Jan Ziętek z kl.8 Szkoły Salezjańskiej w Szczecinie
5. Nela Gajewska z kl. 8 SP w Świnoujściu.