Aktualności‎ > ‎

Szkolny turniej mini piłki koszykowej

opublikowane: 2 lut 2017, 03:11 przez Błaż Sebastian   [ zaktualizowane 2 lut 2017, 03:12 ]

Dnia 31. 01.2017 odbył się w naszej szkole turniej  klas V o puchar Szkoły Podstawowej nr 1 w mini piłce koszykowej. W turnieju brały udział drużyny z klas 5a i 5b.

W pierwszej kwarcie grało po 5 chłopców i tu zdecydowaną przewagę zdobyła kl 5a. W drugiej kwarcie, rozgrywanej przez dziewczęta z obu klas, lepsza okazała się kl 5b, która wyszła na prowadzenie. Kolejne dwie kwarty, w których grały drużyny mieszane (po 3 chłopców i 2 dziewczynki) stanowiły bardzo wyrównaną grę, w której finalnie zwyciężyła kl Va. Oprócz zwycięskiego pucharu, klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy słodki upominek.