Aktualności‎ > ‎

The Big Challange

opublikowane: 6 maj 2018, 11:01 przez Błaż Sebastian

        W dniu 11 kwietnia 2018 uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział w internetowym konkursie języka angielskiego o nazwie THE BIG CHALLENGE. Do konkursu uczestnicy przygotowywali się wykorzystując aplikacje dostępne na całorocznej platformie treningowej w sekcji  Strefa Gier. Uczniowie, którzy regularnie grali w gry językowe mogli monitorować swoje postępy w specjalnie dla nich przygotowanych rankingach.

Do konkursowego testu przystąpiło 42 uczniów klas  IV – VII .  Konkurs ten odbył się w budynku A(dla klas IV-V) oraz B ( dla klas VI-VII), i podzielony był na 3 sesje trwające po 45 minut. Test składał się z 45 pytań na odpowiednim poziomie, zgrupowanych według badanych umiejętności. Nad przygotowaniami do konkursu, jego organizacją oraz przebiegiem czuwała koordynator konkursu p. Emilia Protasewicz.

Prawidłowe odpowiedzi do testu na wszystkich poziomach udostępnione zostaną na stronie internetowej w dniu 16 maja 2018. 22 maja 2018 ogłoszone i udostępnione online nauczycielom i uczniom zostaną wyniki konkursu, a od 30 maja nagrody oraz wyniki będą rozsyłane do poszczególnych szkół biorących udział w konkursie.
Comments