Aktualności‎ > ‎

Warto się uczyć! Sukcesy uczniów klas drugich i trzecich w STYPENDIADZIE!

opublikowane: 5 mar 2019, 00:45 przez Błaż Sebastian

W grudniu w naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla uczniów klas 2-3”. Koordynatorkami konkursu były panie: Małgorzata Komorowska i Izabela Wrona. W STYPENDIADZIE wzięło udział 82 uczniów z klas drugich i 20 uczniów z klas trzecich. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności w czterech kategoriach tj. w Konkursie Czytelniczym „Abecadło”, w Konkursie Ortograficznym „Ortografek”, w Konkursie Matematycznym „Plusik” oraz Konkursie Plastycznym „Plastuś” (podczas którego dzieci wykonały według własnej koncepcji techniką dowolną, o dowolnym kształcie i formacie prace plastyczne: ,,Pocztówka Bożonarodzeniowa” lub ,, Kartka Noworoczna” oraz „Moje wymarzone akwarium”).

Dość długo, z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki konkursów. W końcu przyszły, a nam miło poinformować, że udział w konkursie się opłacił.

Oto laureaci i finaliści konkursu:

- Kornelia Korba uczennica klasy 2b w Konkursie Czytelniczym zajęła III miejsce i otrzymała medal laureata oraz nagrodę książkową.

- Kacper Grymuza uczeń klasy 2c został wyróżniony w dwóch konkursach: w Konkursie Ortograficznym i Matematycznym. Otrzymał dwa medale finalisty.

- Amelia Brończak uczennica klasy 2c za zajęcie III miejsca w Konkursie Plastycznym otrzymała medal laureata i nagrodę książkową.

- Marta Nieśpelska i Maja Łamajkowska uczennice klasy 2c za najlepsze prace plastyczne otrzymały wyróżnienia i medale finalistek.

- Uczeń z klasy 3b Jakub Stojanowski został wyróżniony w konkursie czytelniczym oraz w konkursie plastycznym i otrzymał dwa medale finalisty.

- Oliver Karwowski z klasy 3a został wyróżniony w konkursie plastycznym i otrzymał medal finalisty.
Comments