Aktualności‎ > ‎

Wyniki konkursów przedmiotowych

opublikowane: 30 paź 2018, 02:09 przez Błaż Sebastian   [ zaktualizowane 7 lis 2018, 09:15 przez Jarosław Lipiński ]

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW KLAS PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


JĘZYK POLSKI 19.11.2018


Gałda Jaromir Michał Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Różniatowska Julia Amelia Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Lech Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Jamutowska Martyna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Kozłowska Natalia Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Jowalewski Jakub Michał Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Łuczak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Stryczyńska Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


MATEAMTYKA 20.11.2018


Masłowski Piotr Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Gałda Jaromir Michał Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Przybył Katarzyna Wiktoria Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Agaciński Marcel Bernard Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Rudziński Jakub Jan Zespół Szkolno-Przedszkolny

Sondel Tymoteusz Zespół Szkolno-Przedszkolny

Maćkiewicz Filip Piotr Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Kozłowska Barbara Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Osewska Julita Adriana Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Hołyst Szymon Tomasz Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Szewczyk Bruno Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Kozioł Julia Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


JĘZYK ANGIELSKI 21.11.2018


Masłowski Piotr Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Suska Jagoda Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Zieliński Mateusz Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Janiszewski Mike Jacek Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Rudziński Jakub Jan Zespół Szkolno-Przedszkolny

Sondel Tymoteusz Zespół Szkolno-Przedszkolny

Molińska Monika Zespół Szkolno-Przedszkolny

Nicowska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Pocałuński Jakub Aleksander Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Dusza Michał Franciszek Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Tański Szymon Tadeusz Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Wasilewska Hanna Irena Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Smaga Zofia Anna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Zmysłowska Patrycja Wioleta Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


JĘZYK NIEMIECKI 22.11.2018


Gałda Jaromir Michał Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Sajko Martyna Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Gogola Michelle Doreen Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Martellock Matti Casper Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Jarowska Natalia Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Śmich Patrycja Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Osewska Julita Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Stasiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Jon Roksana Paulina Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Szewczyk Bruno Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Niewiadomski Oskar Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Zamiara Daniel Marcel Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


CHEMIA 23.11.2018


Lisiak Kacper Marcin Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Masłowski Piotr Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Palus Natalia Weronika Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Zaworski Bartosz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Stasiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Kowalewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Jon Roksana Paulina Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Kozioł Julia Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


GEOGRAFIA 26.11.2018


Gałda Jaromir Michał Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Sajko Martyna Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Agaciński Marcel Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Patyjewicz Ksawery Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Przychodzień Natalia Emilia Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Bedzyk Izabela Alicja Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Osewska Julita Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Jarocka Marianna Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Korzeniewski Konrad Józef Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Puchała Rafał Artur Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


FIZYKA 27.11.2018


Gonciarz Dominik Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Lisiak Kacper Marcin Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Palus Natalia Weronika Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Matwiejczyk Agata Anna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Osewska Julita Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Stasiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Kurek Jakub Piotr Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

HISTORIA 28.11.2018


Masłowski Piotr Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Gałda Jaromir Michał Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Agaciński Marcel Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Patyjewicz Ksawery Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Manikowski Bartosz Konrad Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Sęczek Kacper Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Jarocka Marianna Anna Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Stopińska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Maliszewski Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 im. majora Henryka Sucharskiego

Fiks Klaudia Szkoła Podstawowa nr 2 im. majora Henryka Sucharskiego

Turoń Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Korzeniewski Konrad Józef Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


BIOLOGIA 29.11.2018


Masłowski Piotr Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Różniatowska Julia Amelia Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Przybył Katarzyna Wiktoria Społeczna Szkoła Podstawowa STSG

Nicowska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Przychodzień Natalia Emilia Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Osewska Julita Adriana Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Jarocka Marianna Anna Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Kobińska Karolina Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Woźniak Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE 30.11.2018


Sajko Martyna Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS

Sęczek Kacper Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Zaworski Bartosz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I

Seroczyńska Karolina Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza

Stopińska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza