Dyżury nauczycieli do dyspozycji rodziców 2020/2021

Aktualizacja: wrzesień 2020
Spotkanie odbywa się po wcześniejszym umówieniu spotkania przez telefon w sekretariacie.

DYŻURY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW

 BUDYNEK B



Lp.

NAUCZYCIEL

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

1.

ks. Babicki Maciej*

poniedziałek

15.15 - 15.45

2.

Bobrowski Jakub

czwartek

16.05 - 16.50

3.

Charusta Katarzyna

Wtorek 

  14.30 - 15.30

4.

Czubińska Katarzyna

wtorek

14.20 - 15.10

5.

Czyżewska Anna*

czwartek

12.20-13.05

6.

Ćwik Danuta

czwartek

14:25- 15:10

7.

Drajewicz Joanna

środa

13.25 - 14.10

8.

Dziadulewicz Beata

środa

  15.15 - 16.00

9.

Felecka Alina

wtorek

14:25- 15:10

10.

Fronczek-Tomicka Justyna



11.

Iwaniuk Agnieszka

piątek

          14.20 - 15.10

12.

Jeświł Justyna*

czwartek

14.25 - 15.10

13.

Kasiarz Luiza*

czwartek

budynek A

14.

Kin Honorata

poniedziałek

15.10 - 16.00

15.

Krzepińska Alicja



16.

Kubiak-Rosiak Dagmara

czwartek

14.25 - 15.10

17.

Lipiński Jarosław

czwartek

14.25 - 15.10

18.

Maj Monika

piątek

14.20 - 15.05

19.

Maraszek Rafał



20.

Mazur Bogusław*



21.

Mikiewicz Magdalena

czwartek

15.10 - 15.55

22.

Moroch Izabela

piątek

13.20 - 14.05

23.

Olszewski Piotr

poniedziałek 



12.35 - 13.20

24.

Piwowarski Marek



25.

Przybylska Anna*

czwartek

15.15 - 16.00

26.

Regińczak-Tyburska Iwona

piątek

10.30 - 11.00

27.

Rolewicz Agata

poniedziałek

15.15 - 15.45

28.

Rosolecka Jolanta



29.

Roszczyk Dariusz

środa

15.15  -16.00

30.

Rutkowski Arkadiusz

środa

14.25 - 15.10

31.

Rzepecka Helena

czwartek

13.20 - 14.05

32.

Skonieczny Andrzej

czwartek

16.00 - 16.45

33.

Sobczyk Agnieszka

środa

15.15 - 16.00

34.

Sowa Magdalena

wtorek

  14.25 - 15.10

35.

Srzedziński Robert

czwartek

15.10 - 15.55

36.

Szczoczarz Renata

piątek

13.35 - 14.20

37.

Szubert Natalia

wtorek

13.00  -13.30

38.

Szymańska Elżbieta

poniedziałek

16.00 - 16.45

39.

Ścisłowska-Farkas Edyta

czwartek

14.25 - 15.10

40.

Świrska-Jarosz Agnieszka

czwartek

14.25 - 15.10

41.

Tomczewski Tomasz

czwartek

14.25 - 15.10

42.

Walkowiak Krzysztof

poniedziałek

16.15 - 17.00

43.

Wojciechowska Małgorzata

poniedziałek 

16.55 - 17.40 

44.

Wojtkowiak Marta

piątek

  14.25 - 15.10

45.

Wysocki Piotr



46.

Ziontkowska Lidia

wtorek

15.10 - 16.00

47.

Żółtowłos Maria

poniedziałek

15.10 -15.40