Dyżury nauczycieli do dyspozycji rodziców 2019/2020

Aktualizacja: 09.2019 r.
Spotkanie odbywa się po wcześniejszym umówieniu spotkania przez telefon w sekretariacie.

NazwiskoImięPrzedmiotDzieńGodzina Budynek
RolewiczAgatageografiaczwartek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
MikiewiczMagdalenaj. polskiśroda14:35:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Kosko-LachowiczJoannaedukacja wczesnoszkolnawtorek16:00:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
WojtkowiakMartaj. polskiwtorek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SzymorowskaJoannaedukacja wczesnoszkolnawtorek14:30:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
ĆwikDanutamatematykaCzwartek14:35:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SowaMagdalenaHistoriaponiedziiałek15:00:00Budynek B ul. W. Witosa 12
CharustaKatarzynaw-fWtorek15:00:00Budynek B ul. W. Witosa 12
IwaniukAgnieszkamatematykaPiątek14:35:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Kubiak-Rosiak Dagmaraj. polskiWtorek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
CzyżewskaAnnaj. niemieckiWtorek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
MajMonikaj. niemieckiwtorek16:00:00Budynek B ul. W. Witosa 12
ŻółtowłosMariabiologiaśroda14:20:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Świrska-JaroszAgnieszkaj. polskipiątek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
MorochIzabelamatematykapiątek15:15:00Budynek B ul. W. Witosa 12
ZiontkowskaLidiabiologiawtorek16:15:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SobczykAgnieszkaw-fśroda16:45:00Budynek B ul. W. Witosa 12
RzepeckaHelenamuzykaczwartek16:15:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Janta-LipińskaAgnieszkaedukacja wczesnoszkolnaczwartek14:30:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
KomorowskaMałgorzataedukacja wczesnoszkolnaczwartek14:30:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
SzubertNataliafizykawtorek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SkoniecznyAndrzejw-fPoniedziałek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
LeszczakHalinaedukacja wczesnoszkolnawtorek15:00:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
BobrowskiJakubw-fCzwartek15:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
KinHonorataw-fWtorek16:00:00Budynek B ul. W. Witosa 12
CzarnasTeresaedukacja wczesnoszkolnaczwartek14:30:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
LeśniewskaMałgorzatamuzykaWtorek15:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
PrzybylskaAnna j. angielskiŚroda14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
KrzyżaniakBeataedukacja wczesnoszkolnaczwartek15:30:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
Wardach - FuraMałgorzataedukacja wczesnoszkolnaśroda16:10:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
RutkowskiArkadiuszreligiaponiedziałek14:35:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SzymańskaElżbietaplastykawtorek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
DziadulewiczBeatatechnikaPiątek15:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
DrajewiczJoannaj. angielskiWtorek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Wojciechowska Małgorzata j. niemieckiPoniedziałek 17:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
PawlakDorotaedukacja wczesnoszkolnaponiedziałek14:35:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
GosBalbinaedukacja wczesnoszkolnapiątek15:00:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
JeświłJustynaj. angielskiWtorek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SrzedzińskiRobertHistoriaWtorek17:00:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Ścisłowska - FarkasEdytaj. polskiwtorek15:15:00Budynek B ul. W. Witosa 12
JelonekKamillaj. polskiponiedziałek14:25:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
NowickaEdytainformatykaczwartek15:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
GrussTeresaedukacja wczesnoszkolnawtorek15:45:00Budynek A ul. G. Narutowicza 10
TomczewskiTomaszj. angielskiCzwartek14:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
RoszczykDariuszw-fŚroda15:25:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Sobczyk - HruszowiecDorotachemiawtorek14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SowaMagdalenaHistoriaśroda16:15:00Budynek B ul. W. Witosa 12
Sobczyk-HruszowiecDorotachemiaŚroda14:30:00Budynek B ul. W. Witosa 12
SzczoczarzRenatamatematykaczwartek15.25Budynek B ul. W. Witosa 12